3D Tarama Etiketi

3D Tarama Etiketi

3D Tarama Etiketi

3d tarama, 3d scanner puantiye noktalama ürünü ile 3d tarama 3d çizmek artık çok kolay istenilen ölçülerde üretimini yaptığımız 3d sticker 

3D tarama konumlandırma hedefleri markalama puan göstergesi noktası tanımlama etiket nokta sticker label etiketi

sticker etiket 3D tarama İşaretleme puan göstergesi noktası tanımlama etiket nokta konumlandırma hedefleri

3D tarama İşaretleme puan göstergesi noktası tanımlama etiket nokta yüksek yansıtı

3D tarayıcı işaretlemePuan
Konumlandırma hedefleri
Yüksek yansıtıcı, ayırt etmek kolay

3d scan mark dots sticker, 3d scan mark dots sticker, 3d scan mark dots label

3d sticker Referans noktaları, 3d tarayıcıda taramak istediğiniz nesnelerle işaretlenir. Bu en popüler yöntemdir ve taranmış bir nesneye yapıştırılmış 3 boyutlu çıkartmaların konumlarını tanımaya dayanır. Etiketler farklı boyutlarda olabilir. Her şey hangi nesneyi taradığınıza bağlıdır. Kural, öğe ne kadar büyükse, puanların da o kadar büyük uygulanması gerektiğidir.

Ölçümün kendisi, tarayıcı yazılımının belirli bir işaretleyicinin konumlarını taraması ve tam bir çokgen modeli tamamlandığında taramayı taramasıdır. Bir taramanın, onu uzayda konumlandırmak için en az 3 referans noktası görmesi gerektiği varsayılır. Belirli bir nesne için noktaların boyutu, ölçüm alanının boyutuna ve 3d tarayıcının çözünürlüğüne göre belirlenir.

İşaretçi nedir?

Siyah ve  yansıtıcılı alan üzerine tarama yapar.
İşaretçi, küçük bir çıkartma üzerine basılmış siyah veya beyaz bir noktanın görüntüsü. Bir 3D tarayıcı bu "yüksek kontrastı" kullanır konumunu belirlemek için nesneler. İşaretçiler genellikle nesneye (veya yakınına) uygulanır. Birçok 3B tarayıcı işaretçi kullanırken (veya
yaygın olarak bilindiği gibi hedefler) "işlem sonrası" hizalama için tarayıcılar bunları gerçek zamanlı izleme için kullanır, hızlı ve doğru taramaya izin verir. Bu gömülü yazılımın her bir işaretleyiciyi tanır ve sonra analiz eder Tam yerini kaydeder birbirleriyle ilişkili oldukları için her bir işaretçi ve bu bilgiyi kullanmak her çerçeveyi bir sonraki.

3D Tarama Etiketi
3D tarama etiketi ile alakalı en özel çözümlerden yararlanmak mı istiyorsunuz? O halde size özel adet ve kalitede çözümler için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu noktada size sunduğumuz kaliteli çözümlerden yararlanmanıza olanak tanıyoruz. O halde bir 3D tarama etiketi satın almadan önce sizi bekleyen bazı detayların neler olduğuna daha yakından bir bakalım!
Gelişen teknoloji ile birlikte insanların teknolojiyi farklı şekillerde kullanmaları söz konusu olur. Özellikle de tarama teknolojileri sayesinde bir modelin çıkarılması ve modellemenin yapılması tasarımcıların işini kolaylaştırır. Bu durumda 3D tarama etiketi ile ilgili olarak en özel çözümlerden yararlanmanızı sağlar.
Farklı Ebatlarda 3D Tarama Etiketi
3D tarama etiketleri ile alakalı en dikkat çeken detaylardan bir tanesi de tarama etiketleri ile alakalı boyutlardır. Bu nedenle de tarama yapmadan önce doğru ebadı seçmek gerekir. Hem taranacak ürüne hem de tarayıcının özelliklerine göre bir seçim yapmanın oldukça avantajlı olacağını ifade edebiliriz.
Doğru seçim yaparak sizin için en ideal seçeneği kullanmanın çok ayrıcalıklı olacağı açıktır. Bu nedenle de ebat konusunda ideal çözümlere ulaşmak adına firmamız uzmanlığından mutlaka yararlanmalısınız. Kalitesi ve kullanışlılığı ile alakalı en doğru etiket çözümleri sunmayı arzu eden firmamızla siz de en özel seçeneklerden yararlanabilirsiniz.
Tarama Pozisyonuna Uygun Etiket
Tarama pozisyonuna göre uygun bir etiket seçmek 3D tarama ile alakalı en önemli detaylardan bir tanesidir. Bu nedenle de 3D tarama etiketi satın almadan önce tarama pozisyonunun belirlenmesi çok daha değerlidir. Aksi takdirde satın aldığınız etiketin sizin adınıza daha değerli bir çözüm olacağından söz etmek şarttır.
Firmamız, sizlerden gelen etiket taleplerine uygun olarak dilediğiniz adette tarama etiketi üretimi gerçekleştirir. Üstelik etiketlerin kalitesinden yana da herhangi bir sorunla karşı karşıya kalmadan çözüme ulaşmak mümkündür. Özel üretim etiketler ve tarama sistemlerini kolaylaştıran çözümler sayesinde en ideal alternatiflere ulaşmanız mümkün olacak.
Kolay kolay yıpranmayan ve taramayı kolaylaştıran etiketlerle alakalı bizimle iletişime geçebilirsiniz. Size beklentilerinizin de ötesinde çözümler sunacak ve ayrıcalıkları gündeme getirmeyi ihmal etmeyeceğiz!